| Floris96 a întrebat:

Buna Dimineata. Am luat recent o unitate Acer care a inceput sa imi faca probleme. Nu vrea sa porneasca decat cu o tastatura faramata. locurile Usb sunt bune nu sunt faramate iar daca bag o tastatura buna nu porneste decat si cu cea faramata in ea. Momentan tin 2 tastaturi in Pc. daca ma puteti ajuta cu vreun sfat va rog.

1 răspuns:
| pbsolver a răspuns:

Intra in BIOS si activeaza optiunea de Legacy USB Support sau USB Keyboard Support si USB Mouse Support pe Enabled