| alooooooooooo1111 a întrebat:

Buna dimineata AM O PROBLEMA MARE :((
am incercat sa instalez power iso ca sa instalez un joc
si cand sa se termine bara aceea verde de instalare bOOm
un BSOD am facut o poza cu bsod acest bsod apare dupa ce se incarca windowsul http://imgur.com/ZV3lP
in safe mode nu pot intra ca nu ce naiba zice

windowsul nu-l pot reinstala ca nu citeste dvd-ul
am auzit ca se poate instala windows xp si de pe stick daca da
cum? plz

ce sa fac
PROMIT CA DAU FUNDA CELUI CARE MA AJUTA!

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ti se trage de la driverele pe care si le pune Power ISO. Se bat cap in cap cu altele. De aici si eroare. Mai exista si nesansa ca windows-ul sa fie busit. Oricum te paste o reinstalare. Se poate si de pe stick, dar nu toate placile de baza stiu sa booteze de pe stick. Cauta pe net ca o sa gasesti tutoriale cum se face un stick bootabil cu windows.