| ruxandraaaaioanaaaa24 a întrebat:

Buna dimineata! Din vara, am primit un laptop. Evident, am stat pe el pe internet mult timp de atunci. De vreo saptamana nu l-am mai deschis. Ieri l-am folosit dimineata si era totul in regula. Dupa-amiaza mi-a aparut pe laptop cand m-am conectat la internet o pagina cu Poilitia Romana, ca laptop-ul e blocat si ca trebuie platita o amenda de 300 de lei si ca neplatita se va intocmi dosar penal si apareau niste posibile infractiuni comise. Ce s-o fi intamplat? O fi vreun hacker sau un virus? Ma gandesc sa nu mai deschid o vreme laptopul si apoi sa vad ce se intampla. Voi ce credeti? Ideea e ca nu am comis niciun fel de infractiune mentionata acolo! I s-a mai intamplat cuiva asa ceva? Rog seriozitate!

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca e vorba de un virus

| Aleqa a răspuns:

Virus. Schimba-ti antivirusul.

| DinGri77 a răspuns:

Este un virus! S-a intamplat la multa lume.

| silviu987 a răspuns:

Este un virus, lastiri a aparut o stire ca un tata sia omorat copilul din cauza acestiu virus.

| silviu987 a răspuns:

Este un virus si la stiri a aparut ca un tata sia omorat copilul din cauza acestiu virus.