| alooooooooooo1111 a întrebat:

Buna dimineata la toti am un stick de 2 gb dar cand il bag zice malware blocked sau mai zice trojan hourse blocked mentionez ca l-am formatat dar tot zice ca am ceva infectat pe el acum in fine intrebarea este cand il bag si imi spune asta e posibil sa-mi intre virus in pc sau e blokat?
si inca o intrebare cum fac sa nu se mai deschida automat adica sa aleg eu sa intru sau nu ca el imi intra automat adica apare ferastra aia cu fisierele dupe el

funda celui mai bun raspuns

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Antivirusul iti blocheaza virusul care il ai pe stick! ...si de aceea iti arata ->Malware blocked. Daca se descahide o fereastra automat poti sa o inchizi ca orice fereastra din dreapta sus, apoi intra in My computer si sub partitiile tale se afla si stickul tau ->da click dreapta pe el si scan with...cum se numeste antivirusul care il ai instalat in pc si sterge-ti virusii de pe el.