| myssu a întrebat:

Buna dimineata! Ma puteti ajuta?

As vrea sa stiu cum pot pune fotografii de pe laptop pe tableta.

Multumesc anticipat.

[Funda

Răspuns Câştigător
| All3xAssAssInnSS a răspuns:

Ei mufa de schimbare date sau daca ai card mare sa il bagi unde se gaba sticu, eu asa fac...

| myssu explică (pentru All3xAssAssInnSS):

Stiu asta, numai ca mie imi apare la poze doar chestia de pus poze te pe tableta pe laptop, nu invers

| All3xAssAssInnSS a răspuns (pentru myssu):

Pai deschizi folderul unde sunt pozele, melodiile si apasei click stanga pe mouse la poaza care vreai si tii apasat pe click si il ei si il pui in folderul care vrei.

| myssu explică (pentru All3xAssAssInnSS):

Multumesc multhappy

| All3xAssAssInnSS a răspuns (pentru myssu):

Npc

5 răspunsuri:
| Claudia1397 a răspuns:

Simplu! Ei cablu de date si il folosesti ca la un telefon! Poti folosi si stick sau card!