| crzmax72 a întrebat:

Buna dimineata TPU!
Care sunt cele mai bune setari unui televizor Samsung 4K UHD pentru culoare, calitate, etc. Am un Samsung Smart LED 4K UHD model: ue50ku6072, diagonala 125 cm

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cele mai bune setari sunt care iti plac tie.
De aceea sunt reglabile din telecomanda, stand in fotoliu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, eu iti recomand Televizor LED smart LG 43UK6950PLB, 4k, ultra hd. Il am de aproape o luna si sunt foarte mulțumită de el. Eram indecisa daca sa imi iau LG sau Samsung dar dupa rewiew-uri am mers pe LG si nu regret deloc.
Un avantaj este telecomanda LG magic care te scutește de apăsarea a mai multor butoane. (are un mic mouse si butoane pentru anumite aplicații:amazon, Netflix).