| Marius1337 a întrebat:

Buna dimineata TPU,ieri am cumparat un mouse fara fir de la fira "chrome" asa scrie pe el achizitionat de magazin pentru laptop, si totul este ok pun bateri noi noute si incerc sa il folosesc se intstaleaza automat driverul pe windows 10 si poc uite nu functioneaza,clickurile merg si cel din stanga si cel din dreapta si rotita dar nu se misca, se poate sa gresesc undeva? sau ma duc sa il schimb? Multumesc

Răspuns Câştigător
| halogen001 a răspuns:

Daca e un mouse simplu fara butoane, merg click-urile si rotita dar cursorul nu se misca, atunci cel mai probabil e stricat, caz in care trebuie schimbat.
Daca e un mouse mai complicat, atunci e posibil sa aiba un buton de deblocare sau setari in driver.

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Pai pune si tu baterii, nu bateri...