| ZOUKYE a întrebat:

Revin cu aceeasi intrebare, nu`mi merge sunetul din pc, adica cand dau sa mi testeze boxele se aude, da cand pornesc o melodie sau un film din pc nimic,
Nu stiu ce trebuie facut, Help pls! (boxele sunt microlab)

3 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Driveru de sunet este instalat cel corespunzator pentru Sistemu tau de Operare fie XP/7

| Reparatoru a răspuns:

Cred ca ai ceva probleme cu codecurile.sterge cu ad-remove codecurile care le-ai instalat.si instaleaza un ACE-MCP.sau un K-lite.eu asa am facut cand am avut problema asta.incearca! bafta

| rogi28 a răspuns:

Incearca si instaleaza codecurile.