| ZOUKYE a întrebat:

Am o problema cu boxele...Cand pornesc o melodie Se aude un barait tare in ele..Am testat doar bassul si merge singur fara probleme...Deci cum rezolv problema cu boxele?

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Mai joaca-te tu la fire sa vezi cum belesti amplificatorul, care deja e posibil sa fie dus. Daca nu e amplificatorul, atunci ai difuzoarele sparte. Dupa simptom, pare membrana rupta la difuzoare!

| Klaudiu214 a răspuns:

Boxele sunt de vina. si cred ca sunt si de proasta calitate deci nu cred ca poti face cevalaughing

| codry223 a răspuns:

Uita-te la mufe poate nu-s bagate cum trebuie

| ZOUKYE explică (pentru codry223):

Sunt bagate.IDeea e ca daca le pun boxele merg dar cu cat dau mai tare se aude o barait insuportabil.Am incercat firele de la spatele boxele (Rosu si Negru) si am vazut ca daca le miscamse auzea mai incet.Insa le-am scos le am bagat si mai adanc si mai usor dar tot aceeasti treeaba...