| Addaaa99 a întrebat:

Buna din nou
tot in legatura cu italia cum as putea sa invat aceeasta limba foarte repede?
multumesc
scuze categoriaaa

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| magicianul19 a răspuns:

Depinde de tine

| djacido a răspuns:

Cumpara-ti un dictionar.Depinde de tine cat de repede poti invata limba asta, este destul de usoara. Enjoy.

| Morosan1975 a răspuns:

Odata ajunsa aici vei invata limba foarte usor.Toate la vremea lor.

| Amy_1519 a răspuns:

Se gasesc pe internet de cumparat cd cu lectii in italiana care te vor ajuta sa vorbesti cat de cat bine in putin timp, dar iti trebuie ambitie. Mult noroc!