| lover07 a întrebat:

dintre telefonul HTC cha-cha si Dual-Sim Allview P3 Alldro care l-ati alege? sau daca aveti unul dintre aceste telefoane ati putea sa-mi spuneti care sunt defectele? multumesc!

Răspuns Câştigător
| virusake a răspuns:

Allview au niste produse de toata jena. Indiferent de dotari, nu lua asa ceva.
Cha-cha e un telefon foarte bun pentru acel pret. Daca iti place, cu siguranta asta e varianta.

2 răspunsuri:
| LarisSica_Bbe_1994 a răspuns:

E mult mai bun HTC cha-cha si decat Allview P3 si sincera sa fiu eu pana acum nu i.am gasit defecte.

| lover07 explică (pentru LarisSica_Bbe_1994):

Mie nu mi se pare mare. dar alti spun ca are este. pe tine te incomodeaza in vreun fel marimea acestuia?