| KiddSimo a întrebat:

Buna dragilor.Am in iphone 3gs si nu mi merge cablul de date, adica nu ca nu`mi merge n`am cont pe itunes...imi cere mereu card ..merge sa mi fac si fara card? sau daca are cineva cont fara card sa mi`l dea si mie macar 1 zi sa mi iau si eu cate ceva ca n`am nimic pe el de cand l`am cumparat :* mersi

3 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Sunt si alte alternative itunes

incearca aplicatia asta

http://www.copytrans.net/copytransmanager.php

| KiddSimo explică (pentru Danzell):

Nu`mi merge straight face

| Danzell a răspuns (pentru KiddSimo):

Cauta pe google alternative itunes si incearcale o sa intreb si un prieten care a avut ipod poate stie el programe