| A0n1mUL a întrebat:

Buna TPU mi-am cumparat un iphone 4s si prima data nu avea cont la app store adica la apple o prietena avea cont si s-a logat pe telefon si a scos cateva aplicatii. Eu acum am cont none card adica fara credit card si merge ma loghez si scot aplicatii dar cand la app store apare ceva update dau update all si cere parola dar sus e emailul ei nu al meu si nu pot schimba ca sa il bag pe al meu. Mentionez si ca a intrat cu un alt iphone la mine in laptop pe itunes oare de aceea? Va rog mult sa ma ajutati sa schimb emailul acolo si sa il bag pe al meu si sa bag si parola mea cand cere update. Dau funda raspunsului cel mai bun

3 răspunsuri:
| alinushi a răspuns:

Salut,deschide appstore pe iphone (am appstore-ul in italiana),apoi jos se gaseste -PRIMO PIANO,CATEGORIE, TOP 25, CERCA SI AGGIORNA, intra in PRIM PLAN si apoi rasfoieste toate app din meniul PRIM PLAN.Jos vei gasi email-ul contului, click si iti da optiunea de al schimba.baftalaughing

Răspuns utilizator avertizat
| alinushi a răspuns (pentru A0n1mUL):

In ce limba ai appstore?