| Puisor299 a întrebat:

Buna dragilor nu stiti cand imi trimite o persoana o poza pe facebook (pe chat) cum o salvez in pc?!:* Fundita happy Multumesc` :****

Răspuns Câştigător
| KrYsTy2OOO a răspuns:

Iti apare sub numele pozei (la chat) save/salveaza. Daca nu, incerca sa dai click pe ea. Succes!

1 răspuns:
| CISCO a răspuns:

Heheeeeeeeeeeeeeeee da e simplu sa iei poza la oricene si sa o salvezi, deci respectivu trimite un link da tu dai klik pe acel link apare poza dai la salvati picture si o trimiti in my document sau o trimiti la my picture unde vrei tu pe urma daca vrei poza dai la proprietati copi adresa url si o pui poza unde vrei, da e simplu sa furi pozele sau celor care le trimit nu e greu crede-ma, eu ma distram pe chaturi le furam pozele celor rai si ma dadeam ca sunt respectivu sau deveneam dublu clonam pe oricine pe fackebok toate pozele le furam ma distram dar pe urma am invatat sa le modific erea si mai interesant radeam mult uite vezi poza cu mine demult am facut-o din plictiseala.