| Steffana a întrebat:

După ce contul meu a fost dezactivat și spart, Facebook mi-a cerut sa le trimit o noua adresa de e-mail pentru confirmare identitățile mele pe Facebook! Le-am dat adresa mea de email.
Le-am trimis poza cu buletinul exact cum mi-au cerut, au spus ca vor face verificări pe acel cont. Dar au trecut 2 săptămâni și contul meu încă nu este activ! Va rog să-mi spuneți, de ce mi-au cerut o adresa noua de e-mail? Prin care mi-au dat un cod de confirmare al adresei de e-mail. Totuși, contul nu îmi este activ. Help! Aștept răspunsurile voastre! Mulțumesc

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa iti redeschida contul cu noua adresa de e-mail. Contacteazai sa vezi ce fac, ai nevoie de un mesaj proba sa vada ca esti tu cea afectata sau o referinta primita cand ai sesizat problema

| Steffana explică (pentru mgtow):

Stii vreo adresa de e-mail de-a lor care să-mi răspundă repede? Dacă știi, te rog să mi-o oferi!

| Celcestietot a răspuns:

Urmeaza pasii.

| Steffana explică (pentru mgtow):

Pe acest site știe sa între și un clip de 2 ani. Eu ți-am cerut o adresa de e-mail unde sa le pot trimite un email.

| mgtow a răspuns (pentru Steffana):

Mai mult de atat nu se poate

| Steffana explică (pentru mgtow):

De pe orice telefon încerc să-mi fac un cont nou de Facebook este respins. Mi-l dezactivează imediat, după 1 minut după ce l-am creat. E posibil ca acel cont de Facebook care îmi este dezactivat sa fie în revizuire și de asta nu accepta sa se creează un alt cont Facebook cu acele date?

| mgtow a răspuns (pentru Steffana):

Sa nu fie conectat la wi-fi apoi vezi. Detecteaza ip de la internet unde ai adresa blocata

| Steffana explică (pentru mgtow):

Am observat ca numele meu este schimbat. Înainte eram "Murariu Ștefana" iar acum sunt "Ștefana murariu" da, este schimbat de către ei. Deoarece au primit documentul meu de identitate și l-au schimbat. Dar întrebarea mea este :
Când îmi vor redeschide contul Facebook? E posibil sa dureze chiar și 1 lună? Deja au trecut 3 săptămâni

| mgtow a răspuns (pentru Steffana):

Asta nu stiu