| LSMM a întrebat:

Este o mica problema pe Facebook. Inainte, daca tastam numele unei persoane in casuta de cautare si dadeam click pe "Vezi mai multe rezultate pentru...", imi aparea lista cu acel nume si, undeva in stanga, era butonul cu "Postari in grup", unde gaseam mai multe post-uri. Acum nu mai apare nimic in sectiunea aia, la orice persoana pe care as cauta-o. Cum as putea rezolva?

3 răspunsuri:
| LittleBugsBunny a răspuns:

Joaca-te prin setari desi e putin probabil sa reusesti cred ca e un asa zis update de la facebook... daca nu reusesti trimite un mesaj la panoul de asistenta ei iti explica totul

| LSMM explică (pentru LittleBugsBunny):

Daca trimit mesaj, ei chiar iti raspund prin mail sau ceva de genul acesta?

| LittleBugsBunny a răspuns (pentru LSMM):

Da primesti notificare pe fb