| MTSimo a întrebat:

Este primul an când dau importanță Black Friday-ului și de obicei la ce firma se fac cele mai mare reduceri la telefoane? Am auzit ca ar fi EMAG

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Emag de obicei face cele mai mari reduceri. Ai aici majoritatea magazinelor online participante la promotie: http://www.intimp.ro/black-friday-magazine-participante/ O sa fie afisate cat de curand pe site-urile lor reducerile. Emag se zice ca o sa ofere intre 30 si 90% reduceri, acum, sa vedem daca sunt adevarate zvonurile.

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu prea ai de unde sa stii. E ca o loterie.
Poate fi Emag, doar poate fi si quickmobile, CEL.ro, chiar si magazine offline ca flanco, altex..etc
Eu as sta cu ochii pe evomag.

| RAY a răspuns:

Nu exista reduceri,producatorul stabileste un pret iar intermediarul vinde mai mult acel produs,asa zis reduceri sunt vrajeli de fapt,nici un magazin nu vinde mai ieftin de fapt, reducerile sunt fictive de fapt, cei drept eMAG, altex au oferte bune, dar repet nu poate exista reduceri reale si doar mascate sau produse nevandute de proasta calitate care se vor vandute

suntserios
| suntserios a răspuns:

Emagul are cea mai bogata oferta deci are si multe produse la care poate face reduceri... insa cea mai mare reducere trebuie sa o vanezi

| Iugas a răspuns:

Orange se lauda anul acesta cu ceva oferta de black friday...