| anonimspecial a întrebat:

Hei! De obicei, de Black Friday, sunt reduceri mari la telefoane? V-ati cumparat de Black Friday? Si daca da, cat de tare era ieftinit telefonul?

9 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Da, sunt reduceri la telefoane. Depinde de telefon, daca e scump are reducere mai mare, daca e ieftin are reducere mai mica. Al meu era 1000 lei si l-am luat cu 800 la black friday.

| anonimspecial explică (pentru Sn4k3):

Ce telefon?

| Sn4k3 a răspuns (pentru anonimspecial):

Allview x1 soul mini.

| NevastuicAaA a răspuns:

Reduceri de maxim 30%. Telefoanele sub 1000lei erau reduse cu 100-200 lei

| JustRoxanne a răspuns:

Da, sunt reduceri destul de mari la telefoane. O prietena si-a luat un telefon la jumatate de pret si functioneaza perfect.

| anonimspecial explică (pentru JustRoxanne):

Ce telefon?

| JustRoxanne a răspuns (pentru anonimspecial):

Samsung Galaxy S3.

| ForgetThatShit a răspuns:

Mi-am luat un S5 ieftinit cu vreo 200 de lei

| silicalex1999 a răspuns:

Da eu mi-am cumparat un Woo Quasar o Phablet care costa 500 de l-ai si era reducere la 250, si merge luna. Funda?