| denisa20 a întrebat:

Eu am instalat internet explorer 5 sau 6 nu stiu sigur da este cel vechi si am incercat sa-l descarc pe 8 dar se salveaza o iconita si atat, iar cand dau dublu clik se incarca si atat.Ma puteti ajuta? Multumesc!

2 răspunsuri:
| Gikendru a răspuns:

Salut.trebuie sa fii timpit.scuze de expresie.nu se refera la tine.ca sa descarci Internet Explorer. e cel mai instabil si lent browser din cite cunosc eu.Descarca Google Chrome-cel mai rapid si comod browser existent.nu te chinui eu Explorer-ul. poftim un link de descarcare:http://www.google.com/......index.html