| D3I3 a întrebat:

Bună

Eu am intslat astăzi Adobe flash player, de vreo două ori, din greșelaă. Dar nu asta contează. Pe Explore merg paginile ce au nevoie de Adobe, dar pe Chrome nu și eu folosesc mai mult Chrome. Nu mă pot obișnui cu alte browsere. Aaș că am dezinstalat Chrome și l-am instalat odată cu Adobe Flash Player. Mi-a funcționat, însă era versiunea veche a lui Chrome ( înainte era cea nouă ). Nu am atras atenția. Dar era în rusă și am vrut să stabilesc limba română a browserului. După ce-am făcut asta, am închis pagian de inetrnet și am vrut să deschid alta și mi-a apărut versiunea nouă. Parolele mele vechi erau salvate și eram cam uimită. Am vrut să intru din nou pe un site ce are nevoie de Adobe și nu-mi funcționează. Am dezinstalat și instalat din nou Chrome, dar tot nu-mi merge Adobe. L-am instalat de pe site-ul oficial. Cum să fac să-mi funcționeze pe Chrome? Niște ss, dacă se poate! Am urmat tutoriale pe yt, dar lor le merge din prima.

Fără răspunsuri gen "Lasă că poți face multe și fără Adobe".

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dreapta sus* =]]]

| D3I3 explică:

Vă rog să-mi scuzați greșelile.

| D3I3 explică:

Nu mai contează, m-am descurcat și singură.