| Csenda a întrebat:

Eu am un telefon LG KP502 si sunt pe Cosmote.nu am abonament.si vreau sa-mi activez wireless pentru a intra pe net... dar este vreo optiune gratis pe cosmote?

2 răspunsuri:
| gki1980 a răspuns:

Acelasi telefon il am si eu, nu accepta wireless! ia-ti extraoptiunea de net, e 3, 71 euro/luna cu tva inclus la abonamente. merge destul de bine si din cate am vazut la ei pe site, trafic nelimitat.la cartela ai ceva optiuni de net, intra si vezi. dar wireless-ul nu merge pe kp502. optiune moca nu este big grin

| bicpix a răspuns:

Serviciul Wireless nu este un serviciu oferit de operatorul de telefonie mobila, ci de routerul tau de acasa. Daca doresti activarea unei extraoptiuni de internet Cosmote poti accesa site-ul lor pentru detalii, uite aici : http://www.cosmote.ro/......epaid.aspx