| GulDan a întrebat:

Eu desenez de ani pe foaie si de cateva luni mi-am luat o tableta grafica!

Am realizat cateva desene dar la cine sa arat desenele? Sa vad daca sunt bun sa lucrez intr-un domeniu?

PSbig grinesenez in photoshop si de curand in saint tool.

3 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Incearca pe forumul celor de la http://www.deviantart.com/ si cere pareri. Sunt multe persoane bune in acest domeniu care iti pot aprecia/critica creatiile.

| Helpmeforfree a răspuns:

Buna!
As vrea sa le vad si eu,si cred ca fiecare!
Fa o pagina pe facebook,si da-ne numele,sa putem comenta,da like si sa invitam muuulti prieteni!

Ma bucur pentru tine happy

Sfaturi:
Gaseste prima un text frumos,un status,o replica, si deseneaza ceva dupa acel text happy de ex, pe masura ce cunosc mai bine oamenii, imi iubesc mai mult cainele, un caine care sta la mangaiat si un om rau happy

| Rodicanegrescu a răspuns:

Felicitari! Pai pune-le pe FB sa le vedem si noi si sa le apreciem. Abia atept! Cu drag!