| Hehehelp a întrebat:

Buna!
Eu încerc sa îmi dau log out la niște conturi de pe Instagram. Sunt niște conturi pe care le foloseam ca sa îmi crească nr de urmăritori, iar acum ca nu le mai vreau am decis sa îmi dau log out ca sa îmi rămână doar contul principal. Am intrat pe contul de pe care voiam sa ies, am intrat in setări și am apăsat pe log out. După m-a conectat pe contul principal și când am intrat sa văd dacă încă mai e la conturile mele nu dispăruse. Am mai încercat de doua ori și tot îmi apărea la conturile mele. Am încercat la fel și la celelalte doua conturi de care voiam sa scap și la fel sta treaba. Am încercat sa îl șterg dar nu mai știam parola așa ca am dat pe butonul de "forgot my password" după m-a lăsat sa ies dar cumva mi-a rămas ecranul blocat și îmi scria ca îmi dădusem log out și trebuia sa intru înapoi in cont ca sa le pot accesa și pe celelalte.

Ce pot sa fac ca sa nu mai îmi apăra conturile de care vreau sa scap la conturile mele, dar fără sa îmi pierd contul?
Nu vreau sa îmi pierd contul pentru ca nuci nu am mulți urmăritori și dacă îl pierd nu mai fac nici jumătate din câți am acum

Ajutor va rog!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mare problema daca pierzi urmaritorii aia. Nu mai poti respira... #facepalm
Ii dai log out all accounts iar cand te autentifici si iti apar conturile langa ele sunt 3 puncte pe care daca le apesi iti apare optiunea de remove account. O selectezi la fiecare cont pe care doresti la il elimini.
Alternativ te duci in setari, la aplicatii, cauti Instagram-ul si ii dai clear cache/clear data sau pur si simplu o reinstalezi.

| gabriel2004o a răspuns:

Reinstalează aplicația
Și te conectezi doar cu contul principal

| inhalingbag a răspuns:

Salut!, recomandarea mea este să vorbesti cu staffu' de la Instagram

cheers