| mariamarybu a întrebat:

Eu n0am mai intrat de mult pe mess asa ca am dat la " Forgot ypur password" si acolo ma pune sa raspund la doua intrebari si le-am uitat raspunsul / Ce pot sa fac pentru imi recapata id-ul? Nu vreau sa-mi fac altul sad va rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Daca nu ai email alternativ sa iti trimita link-ul pentru resetarea parolei, nu mai poti face nimic, doar sa iti amintesti ce raspunsuri ai pus la intrebarile de siguranta.

| mariamarybu explică (pentru eucumine010):

Si cum imi trmite emailul alternativ linkul de resetare a parolei?

| eucumine010 a răspuns (pentru mariamarybu):

Trebuia sa il ai setat inainte. Daca nu il aveai pus la optiuni de recuperare parola, nu ai ce ii face. Trebuie sa iti amintesti raspunsurile la cele 2 intrebari sau incearca sa iti aduci aminte parola.