| saddyes a întrebat:

Eu mi-am spart display-ul la telefon (Galaxy Note 4) si as vrea sa il repar. Am alt galaxy note 4 la care nu-i merge placa, ar fi posibil inlocuirea display-ului de la acest telefon la al meu? Daca da, stiti o estimare a manoperei? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Îl schimbi singur ca nu este greu.

| nicu991 a răspuns:

Ti-l schimbi singur acasa... daca ai o surubelnita de mecanica fina e simplu. Te apuci usor sa-l desfaci pe cel cu ecran spart, scoti placa de baza din el si o muti in cel la caruia nu-i mai merge placa dar are ecranul bun. Simplu si gratis.