| HeadShotttttt a întrebat:

Exista vreun site care sa mareasca imaginile? Daca da, dati-mi linkul...si daca se poate sa nu trebuiasca sa il descarc... dar si daca trebuie e OK dati-mi-l! Funda,

4 răspunsuri:
| Tarabostes a răspuns:

E un program care uploadeaza pozele si le selectezi la ce marimi vrei. este http://imageshack.us/

| HeadShotttttt explică (pentru Tarabostes):

Deci am o poza salvata in PC si vreau sa o maresc si sa ramana marita.Nu ce spui tu.straight face

| DiaElla24 a răspuns:

Daca o ai salvata in pc nu e nevoie! ai zoom.ul si o poti decupa(zona dorita)funda?

| cezimarrye a răspuns:

Bună!
Ca să măreşti imaginile trebuie să ţi apăsat pe Ctrl şi să învârţi din rotiţa de la mouse.
Sper că ţi-am fot de ajutor!