| OnyOnur a întrebat:

Folosesc browser-ul Mozilla Firefox si cand vreau sa intru la : www.facebook.com; www.google.ro; www.yahoo.com etc. imi apare ":
Conexiunea nu este sigură
,, Ați cerut ca Firefox să se conecteze în mod securizat la www.google.ro, dar nu se poate confirma securitatea conexiunii dumneavoastră.
În mod normal, când încercați să vă conectați în mod securizat, site-urile prezintă identități de încredere pentru a-și demonstra autenticitatea. Cu toate acestea, identitatea acestui sait nu poate fi verificată. "
!
Care este problema?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Problema este asa -> verifica si regleaza data/ora/time zone de pe calculator sa fie cea reala (jos in systray). Dupa ce reglezi data si ora, da un restart la pc si apoi intra pe facebook, yahoo mail...etc.
Bafta!