| VenomV a întrebat:

Am o problema, cand incerc sa intru pe Google sau YouTube, imi apare asta:
"Conexiunea nu este sigură

Ați cerut ca Firefox să se conecteze în mod securizat la www.google.ro, dar nu se poate confirma securitatea conexiunii dumneavoastră.

În mod normal, când încercați să vă conectați în mod securizat, site-urile prezintă identități de încredere pentru a-și demonstra autenticitatea. Cu toate acestea, identitatea acestui sait nu poate fi verificată."
Facebook si alte site-uri merg, e problema de la Google?
Nici pe telefon nu-mi merg Youtube si browserul.
Poate fi de la reteaua mea de wireless?
F

2 răspunsuri:
| Preotul500 a răspuns:

Nu. Asta e securitatea de la Google. Asa apare la orice utilizator. Trebuie sa apesi pe butonul Avansat si continuare. Atat. Funda?

| balonuwills a răspuns:

Ai virusi fratewinking