| Angelicas a întrebat:

folosesc google chrome ca motor de cautare dar cand intru imi tot apare ceva de gen ASK: SEARCH cum pot sa scap de prostia asta?

Răspuns Câştigător
| ReusxD a răspuns:

Start->Control Panel->Add or Remove Programs, si aoolo iti apar toate programele instalate in Pc, cauti acolo ceva ce nu ai instalat tu, dezinstalezi programul, dupacare dai si un Reinstall la Google Chrome ca sa iti dispara chestia aia.Dai funda please?

| Angelicas explică (pentru ReusxD):

Mersi multbig grin

| ReusxD a răspuns (pentru Angelicas):

Cu placere Angelicas:*

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Google chrome e un browser nu un motor de cautare. la acest browser poti sa intri prin setari se sa pui google ca principal motor de cautare si ca pagina default la start daca asta vrei sa stii

| Gabossss95 a răspuns:

Intri in sentings la browser si gasesti acolo happy

| WoT a răspuns:

Daca doresti sa te ajut, poftim skype-ul meu: ion.crijanovschi2