| IDN a întrebat:

Foloseste cineva "video call" din facebook? Merge?

Răspuns Câştigător
| tataralexandra a răspuns:

Mie nu imi merge straight face

| IDN explică (pentru tataralexandra):

Banuiam ca nu merge, cand am dat sa-l instalez antivirusul ma oprit pe motiv ca e virus.

5 răspunsuri:
| Razviiiiiiiiii a răspuns:

Da a mers de fiecare data cand l-am folosit...partenerul statea pe skype si eu pe facebook, dar a fost si cand am facut eu pe facebook si el tot pe facebook. Sper ca ai inteles cum am explicat laughing laughing.

| IDN explică (pentru Razviiiiiiiiii):

Ca mess merge dar ca video call nu, probabil tu esti o exceptie(singurul)

| rocker1996 a răspuns:

Nici mie nu-mi merge...Dal naibi de videocall poti s-o faci pa skype sau mes nuwinking

| IDN explică (pentru rocker1996):

Corect,dar de ce e virus? pe facebook circula multe clipuri virusate, dar si admini sa puna un virus nu e corect.