| ColorFake a întrebat:

Hei, daca am un troian in pc si vreau sa descarc din pc pe mobil prin usb si nu am antivirus risc sa stric telefonul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce foldere a afectat virusul undeori pe poate extinde in tot pc'ul si in cazul asta poate afecta telefonul daca bagi fisiere in memoria telefonului asa ca daca bagi pe card nu ar trebui sa ai probleme, telefonul v'a refuza cardul daca e virusat oricum eu zic sa nu pui nimic pe telefon o perioada pana faci rost de antivirus.