| gianinaaa a întrebat:

Vreau un antivirus pentru troian mersi

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Antivirusii se aleg in functie de calculator. De cat e procesorul si cti giga rami are.Nu de alta dar unii antivirusi manaca multi rami si forteaza si procesorul, in acest caz calcuatorul merge greu, se blocheaza, etc.
Spus asta, iti recomand malwarebytes anti malware. Dupa ce il insatlezi mergi in setarile antivirusului si nu-l lasa in timp real.mai seteaza sa nu iti faca update. Abia apoi incepi scanarea rapida.O data, de doua ori, de trei ori pana iti elimina definitiv virusul.

2 răspunsuri:
| AnnaaaMaria a răspuns:

AVG, Avast, NOD32...ți-l alegi tu. Mie îmi place AVG cel mai mult

| Miree a răspuns:

Avast este foarte bun!