| DariusB1998 a întrebat:

imi merge laptopul foarte greu, ce ar trebui sa fac sa mearga foarte bine si usor
Reinstalez windows, bag ceva program?
dati-mi si un link de download windows7
multumesc, dau funda + vot

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Cel mai usor este sa reinstalezi! Uite aici windows 7 versiune cu 30 de zile de proba(timp in care iti faci si update pana la SP1). In continuare il activezi cu un loader.
http://www.askvg.com/......nd-64-bit/
Bafta!

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Recomand sa nu apelezi la metoda coibanului şi anume reinstalarea.E drept ca e cel mai simplu dar e cam ciobănească metoda cum nu merge ceva la Pc reinstalare.Recomand aşa Glary Utilities free şi ca program de defragmentare hard disc O&O defrag.Succes

| cLeriQue a răspuns:

Nu trebuie să reinstalezi neapărat. Descarcă "Ccleaner" de aici: " http://www.piriform.com/ccleaner/download/standard " şi dă-i o curăţare de regiştri şi cookies-uri, le ştergi după şi dai un restart la PC. După aia intră în start>run (scrii "msconfig" fără ghilimele), enter > startup>debifezi tot>ok şi restart iarăşi.

| Mihai_Beatrice_1994 a răspuns (pentru cLeriQue):

Dar unde dau..ca mie nu-mi apare,, O curare de registri si cookies-uri" unde dau?