| MissMadCokiee a întrebat:

Buna imi poate spune cineva ce progam trebuie sa folosesc ca sa scriu pe DVD +R? Am incercat cu NERO dar nu merge imi da eroare de fiecare data.

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Salut
Vezi ca unele DVD writere pot inscriptiona doar DVD-R, indiferent de soft.
Incearca sa inscriptionezi un DVD-R, probabil nu poti inscriptiona +R, nero nu are legatura.
Bafta

3 răspunsuri:
| Kattan a răspuns:

Ce eroare iti da? Cu Nero ar trebui sa functioneze, dar exista si alte programe.

| nutepriveste21 a răspuns:

E foarte probabil ca problema sa nu tina de soft ci de hardware. Adica dvd -rw pe care il ai nu poate inscriptiona dvd+r. Deschide nero si cauta aplicatia nero infoTool cu ajutorul careia vei putea afla ce te intereseaza.

| LAlex a răspuns:

Incearca DivX.E destul de complicat dar merge.E complicat pentru ca e si un program de vizualizat.