| Colta a întrebat:

Imi poate spune cineva de ce nu pot sa instalez programul Zune pe Windows service peak 2? Multumesc!

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

De aia că Windows Xp SP2 e istorie de vreo 8 luni, iar din 9 Aprilie și Xp Sp3 și Office 2003 vor deveni de asemenea istorie, adică aplicațiile, driverele și modulele flash și java nu mai funcționează pe acesta, deci aplicația ta nu mai este compatibilă cu sistemul tău.Degeaba încearcă toți userii de Xp să caute eschive, că soarta lor e deja pecetulită de Microsoft, proprietarii Windows XP, sistemul de operare la care îi furați dreptu de utilizare(licența) sau chiar îl furați cu totul(contrafăcut, nu e tot una cu pirat). Eventual caută versiunea mai veche a acesteia, pe oldversion.com. Teoretic ar tebui să se poată instala.Succes