| ĎĮĐĬ a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva cum pot scrie cu alineat in Microsoft Word 2007?

Răspuns Câştigător
| valentin75 a răspuns:

Salut! Din meniul din partea de sus. Trebuie sa ai acolo file, home, insert..etc.

7 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Http://office.microsoft.com/......16594.aspx

aici:

http://videotutorial.ro/......ial-video/

prezentare video mai jos in link (dupa min 11) :-bd

| valentin75 a răspuns:

Salut! Tab, enter depinde de setare, iti formatezi din menu care sa fie distanta fata de margine.

| ĎĮĐĬ explică (pentru valentin75):

De unde anume din meniu?

| valentin75 a răspuns (pentru ĎĮĐĬ):

Salut! Din meniul din partea de sus. Trebuie sa ai acolo file, home, insert..etc.

| Damian_Roland_1996 a răspuns:

Intri in Format/Tabs si la Default tab stops scrii cati entimetri de la margine vrei sa fie inceputul alineatului si dai Ok

| AlexandruHS a răspuns:

Buna.
Dai la inceputul randului pe care l-ai scris, si trebuie sa ai la tastatura un buton pe care scrie "tab".
Apesi butonul si ai alineat.

Sper ca te-am ajutat.
Funda?

| RockForALongLife a răspuns:

Apesi pe Tab si gata este dedesubtul lui 1