| AleixD a întrebat:

Îmi poate sugera cineva ceva site sau program prin care pot sa îmbin mai multe videoclipuri? Sau să pot pună și poze în clip?

Răspuns Câştigător
| raMLesS a răspuns:

Lightworks, Adobe premiere pro, Sony vegas etc...
Eu folosesc prima si a 3-a varianta, dureaza putin sa le inveti, dar poti face multe in ele.

5 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Ai nevoie de un editor video.
Exista versiuni atat cu licenta (cele mai avansate), cat si la liber (cele mai simpliste).

| NintendoHackers a răspuns:

Incearca Filmora. E disponibila pe Google Play sau App Store

| NLS a răspuns:

Merge in Photodex Proshow Producer (ultimele versiuni)
... sau orice editor video (mai scumpe si mult mai greu de invatat decat varianta de mai sus)

Sau un video-editor gratuit: Blender, la fel, dureaza putin pana te familiarizezi cu el, dar noroc ca gasesti suficiente tutoriale pe YouTube.

| ghitaflorinregelegaming a răspuns:

Cel mai bun este filmora si OBS

| raMLesS a răspuns (pentru ghitaflorinregelegaming):

Filmora e de cacao, versiunea free e naspa, versiunea cu bani e buna, dar costa destul de mult.
Programele spuse de mine sunt si ieftine si bune.