| GheraseIrisRalucaElena5062000 a întrebat:

Buna happy Imi puteti da si mie un program de facut videoclipuri,in care pot adauga poze si gif-uri? Fara Movie Maker, nu il am si nici nu il pot descarca.
Va rog happy
Dau Funda celui mai bun happy

5 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Uite ai un programel. Daca nici cu asta nu te descurci...
http://www.programepc.ro/program-de-facut-filmulete-din-poze-cu-muzica/

| gelu1970 a răspuns:

Ma fac sa rad raspunsurile de mai jos.
nu pentru recomandare. Sony vegas e ideal. insa daca nu esti in stare sa descarci movie maker, ma intreb cum o sa descarci, instalezi si activezi Sony vegas. nu trebuie sa promiti funda raluca, Elena sau cum te numesti. trebuie sa te intrebi daca faci fata calculatorului.
bafta multa

| MskDesign a răspuns:

Sunt de aceeasi parere cu gelu1970! Daca vrei editare grafica o poti face cu AfterEffect, Sony Vegas, Cinema4D,PhotoShop si Gimp.Restul programelor sunt abureli.Iti trebuie timp mult si multa rabdare pentru a invata sa le folosesti.

| Zdog a răspuns:

Sony Vegas, Video Pad, Power director 10, funda? happy

| AlexIonut00 a răspuns:

Îți recomand Sony Vegas sau Video Pad. Cele mai bune happy