| Rumi a întrebat:

Cum sa transfer fisiere de pe calculator pe un telefon Samsung prin bluetooth?

6 răspunsuri:
| ITHelper a răspuns:

Bluetooth, este un fel de cip, nu poti folosi un program anume care sa iti "bage" bluetooth in pc laughing, trebuie sa cumpeti un fel de stick bluetooth, sau daca nu vrei sa cumperi, foloseste cablul USB, si poti transfera tot ce vrei, foarte simpluwinking
Sper ca te-am ajutat! Funda?

| ÐαɾκPαιɳteɾ a răspuns:

Cel mai simplu e sa-ti descarci Samsung Kies de pe site-ul Samsung....iti cumperi un cablu si e mult mai simplu asa. happy

| ssaabbiinn a răspuns:

Salut! Nu ai cablu la telefon? Pui cablul in pc, dupa aia in telefon, cauti in calculator ce vrei sa pui pe telefon, si dupa accea dai copy. Dupa aia, te duci in fisierul de pe telefonul tau(te duci cu mouse-ul), si acolo dai lipire si gata.Scoti cablul si o sa ai pe telefon ce vrei tu... funda plizz?

| bosss45 a răspuns:

Daca ai cablu de date e mai usor (daca nu (calculatoru satelefonu amandoua sa aiba bluthut))

| tanquila3 a răspuns:

Cumparati un stick bluethoot (il gasesti la un magazin cu produse pentru. PC) baga-l in calculator, si o sa iti apara peecran o fereastra cu instructiuni de instalare. dupa aceea da-i cautare si o sa iti gaseasca telefonul tau!

| MarianCreative a răspuns:

Da intra in folder si are acolo bluetoothu Open sau Porneste si Pornesti si pe tel si pe urma transferi Funda?