| iasmina0archie0fan a întrebat:

Buna! Imi puteti recomanda smartphone-uri cu android gen Samsung galaxy s?

Răspuns Câştigător
| introduaicinumele a răspuns:

Da, Samsung Galaxy S :d sau daca vrei:
telefoane low-end: LG Optimus One, Samsung Galaxy Mini, Motorola Flip Out

medium-end: Samsung Galaxy S, Google Nexus S, HTC Widfire etc, primele doua mi se par cele mai bune, dar cu putin mai mult la pret il iei pe asta si mai bun Samsung Galaxy S Plus

High-end: Samsung Galaxy S 2, Galaxy Note, LG Optimus 2X, OPtimus 3D (cu ecran 3d fara ochelari;) ), HTC Sensation, HTC Senzation XE,

Si LG -urile sunt bune, eu om Optimus One de 6 luni si merge ca in prima zi.

Smarphone-urile Low-end sunt bune pentru vorbit, mailuri, net, youtube, poze, filme mai putin ca au ecranele mici si nu merg si hd, si cateva jocuri, destul de multe dar unele se mai blocheaza si aute aici cam cum sar misca jocurile pe lgu meu: http://www.youtube.com/playlist?list=PL04A1738617D93B37&feature=viewall
Cele medium sunt bune pentru jocuri, nu toate dar merg mai bine, au ecrane mai mari (4 Inch), pentru net sa citesti mai bine, youtube, vorbit, scris, mailuri etc
Si cele high-end sunt bune pentru orice ce se poate face pe Android, au camere bune, filmezi calumea, faci poze bune (si cu restul se pot face dar cu cele high end nu te enervezi daca iti uiti camera acasa;)
Le gasesti pe Google, toate cele mentionate de mine sunt bune, am avut pe unele din ele in mana si se misca impecabil.
PS: daca iti iei LG Optimus One (e vreo 600 de lei in comparatie cu 1200-1400, 2000 la cele lalte) iti recomand sa-ti isntalezi Launcher Pro ca se msica mai bine si il gasesti free in market.
Bafta!

2 răspunsuri:
| Unicucebeea a răspuns:

SAmsung galaxy ace; Samsung galaxy gio; Samsung galaxy mini; Samsung; Samsung galaxy i9000...Ei bine samsungurile mi se par cele mai bune, sper ca te-am ajutatlove struck.

| SweetFruits a răspuns:

Samsung S5830 Galaxy Ace Onyx Black
Samsung I9001 Galaxy S Plus, 8GB, Black
Apple iPhone 4S, 16GB, Negru
Cam aste ti-asi recomanda eu dar uite un site cu mai multe smartphone-uri!
http://www.google.ro/......http?/aclk