| DJMryo a întrebat:

imi puteti spune care sunt siteurile care iti poti face un site sau un blog(poate puteti sa faceti si un top, va rog)? si care sunt siteurile care iti dau domeniul gratis de ex: este unu care da gratis 1an domeniu.tk mai sunt si altele?

3 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Site/blog/forum iti poti face prin intermediul www.ucoz.ro. E destul de usor de folosit si mie imi place ca au si forum.ucoz.ro - unde gasesti foarte multe materiale ajutatoare.

| PhooThay a răspuns:

Ro.wordpress.com

| luanaoana99 a răspuns:

Iti poti face un blog chiar la google si e gratis :
1 sus in partea aceea unde scrie web, imagini, translate, etc trebuie sa fie o chestie cu "mai multe" apesi acolo si o sa iti apara blogger intri si de acolo te descurci sigur dar cred ca este necesar sa ai cont google