| Andreeaツ a întrebat:

Îmi puteţi spune cei ce au aplicaţia Go Launcher pe telefon ce implică aceasta? Ma refer în special la costuri.
Mulţumesc!

2 răspunsuri:
| lostcontrol12 a răspuns:

Hmm.e un launcher care are o groaza de teme( f multe neplatite), iti poti instala si Go Locker, care iti schimba modul in care iti deblochezi telefonul. Si acesta are multe teme si intr-adevar exista si multe platite, care sunt f frumoase, daca ai posibilitatea sa ti le cumperi. Eu una zic k merita, eu il folosesc de mult timp pe SGS3.

| xr3Belx a răspuns:

Go Laucher. E launcherul... Adica include meniul. etc. Asa e la mine. Funda?