| evellinalalala a întrebat:

Ce este cu aplicatia asta de la Android Gionee Launcher; ce imi puteti spune despre ea?

2 răspunsuri:
| CruceruAlexandru a răspuns:

Aplicația Gcare este o aplicație utilă pentru toți clienții care sunt Gionee utilizatorii mobili. Dupa ce s-au cu succes înregistrarea ei pot face următoarele operații:
1. Găsiți Centrele de service din apropiere Gionee. Această aplicație cu ajutorul hărților GPS și Google va găsi centrele de servicii din apropiere, de unde această aplicație este rulat cu condiția ca utilizatorul are o conexiune la internet.
2. Verificați condițiile de garanție de orice telefon Gionee cu ajutorul IMEI.
3. Urmăriți starea serviciului de telefon Gionee fie prin a da IMEI numărul sau fișa postului de cod.

| evellinalalala explică (pentru CruceruAlexandru):

Tot nu am inteles despre ce e vorba.ce face ea mai exact ma loghez si ce fac pe ea?