| Mara_4803 a întrebat:

imi puteti spune daca chiar exista bloody maryhappy

Răspuns Câştigător
| thealchemist a răspuns:

Cum adica? legenda sau bautura? legenda nu, bautura da, dar trebuie sa-ti personalizezi reteta ca sa-ti placa. noroc, si daca bei destul poate vezi si fantoma, altfel, imi pare rau, dar nu e decit o legenda urbana.

15 răspunsuri:
| Sconcsiş a răspuns:

Da. Exista si locuieste in Palma de Mallorca.

| portocalăăă a răspuns:

Nu exista.Este un zvon prostesc.

| Mara_4803 explică:

Multumesc pentru raspunsuri

| luminitabossa94 a răspuns (pentru Mara_4803):

Cu placere! ......mara!

| luminitabossa94 a răspuns (pentru Mara_4803):

Cu placere! mara!

| Shinen a răspuns:

Nu exista...laughing. Cine ar crede in Bloody Mary? omgraised eyebrows

| luminitabossa94 a răspuns (pentru Shinen):

Ba da exista! nuh crezi uh poate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga Mara nu se stie exat daca Bloody Mary mai exista, dar stiim ca ea a trait mai demult. Daca vrei sa aflii nu este decat o solutie incerca sa vezi daca merge cu oglinda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am tot vazut ca se vb de bloody mary.Si am constatat ceva.Seman cu ea.Am luat o poza da pe net cu ea, am inlaturat trasaturile insangerate si semanam. Ce parere aveti? A, si nu stiu daca exista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu daca exist pentru ca n-am incercat asta cu bloody mary mi-e frica ma poate ucide.

| DariaHàhaa a răspuns:

Eu chiar nu pot sa-ti spun. Credeam ca nu exista, dar cand am facut chestia cu bloody mary cu 3 lumanari, mica, mijlocie si mare, la 12 noaptea si cu luna plina, mi s-a parut ca am vazut-o, dar cred ca a fost doar imaginatia creierului meu.

| XD_Deny_1978 a răspuns:

Pai o colega de-a mea a incercat si a vazut-o.Dovezi:1.era luna plina, 2. a facut asta de Halloween, 3.a vazut-o pe Bloddy Marry, a facut asta la 00:00 si cu 3 lumanari cum zice legenda, 4. dupa ce a vazut-o pe Bloody Marry adica la 00:00 si 2 secunde a vazut oglinda Sparta si sange pe ea ori imaginatia I-a jucat feste.

| rauta44larisa444 a răspuns:

sincer e doar un mit de la o simpla legenda
faza e ca daca ar fi existat aparea peste totwinking
si tot felul de specialisti ar fi cercetat cazul

| luminitabossa94 a răspuns:

Bloody mary exista! o colega de-a mea a incercat sa o cheme si chiar a venit! eu vreau sa o chem dar mi prea frica sa o chem deoarece poate ma omoarahappyhappyhappynu stiu sigur daca exista, dar sunt sigura ca exista! am citit despre ea si a fost o femeie care numele ei era mary woth si ca ea a avut un accident grav cu fiul ei si el a murit si avea ea cicatrice pe fata colega mea si cu vara-sa au fost in baie si au zis de 3 ori bloody mary si chiar a venit 1s-a stins lumina2.s-o spart oglinda.3.o aparut bloody mary!big grinbig grinbig grinca ele faceau baie impreuna ca fetele stii? ca intre fete! si colega-mea mi-a povestit despre ea cum o patit cu bloody mary!

| Pitzicutzaaaaa a răspuns:

Dar Dumnezeu exista? Sa stii ca daca exista Dumnezeu exista si Bloody Mary!