| DJohnny a întrebat:

Imi puteti spune pasii exacti pentru a face un blog?

6 răspunsuri:
| boogdan91 a răspuns:

Mai intai iti faci o adresa pe gmail apoi intri pe blogspot, wordpress sau unde vrei tu sa faci blogul, te loghezi acolo cu contul de gmail si e simplu sa faci un blog, te ghideaza acolo.

| yonutz1 a răspuns:

Uite aici: http://www.videotutorial.ro/? p=5732

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Intai iti faci cont pe Google, apoi intri pe blogspot.com,si de acolo merg usor lucrurile.E foarte simplu.happy

| FemeiaPisică a răspuns:

Bună,

Uite aici un ghid cu paşii exacţi pentru a face un blog:

http://www.pamdesign.ro/......g-gratuit/

| Anonim187 a răspuns:

Blogspot moca? sau... bagi chash in el?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai 1. trebuie sa ii dai un nume potrivit care se aiba legatura cu ce vrei sa publici pe el 2. sa iti cauti de exemplu un radio sau ceva muzica pentru el 3. sa iti chemi prieteni si sa va inmultiti 4. sa faci mai multe subiecte de discutie 5. sa iti faci un chat prin care puteti vorbi si Bafta!