| horyxyz98 a întrebat:

Imi puteti spune si mie cateva jocuri MMORPG de genu World of Warcraft?

7 răspunsuri:
| emilpor a răspuns:

World of Warcraft e foarte tare, cred ca cel mai tare MMORPG.
Sunt cateva MMORPG-uri care le-am incercat dar nu ating nivelul WoW.

Poti incerca:
ZuOnline
Runes Of Magic
Perfect World
si inca nu a aparaut dar este foarte asteptat si iti recomand RIFT.
Bafta. Mi-am pierdut foarte mult timp din viata cu jocurile de mai sus. Daca citeam o carte in orele jucate pe aceste jocuri,... inca ma gandesc cum ar fi fost.

| darkus14 a răspuns:

Iti recomand Aion Online e similar, in plus mai e numit WoW killer. Poti juca pe official (platesti) sau sunt o gramada de servere private (gratis). Alte jocuri ar fi : Runes of Magic, Martial Empires, (daca vrei si alte MMORPG da-mi un mesaj si iti trimit o lista maricica).

| jbthemc a răspuns:

Poate ai auzit de jocul Aion, daca nu, uite aici un link cu cateva lucruri despre acest joc : http://computergames.ro/......aurea.html .
Ce vreau eu sa iti spun? Ca s-a deschis un nou server privat de Aion, care momentan e in beta, suntem putini deocamdata, insa vom fi multi !
Intra pe site-ul http://pulsargames.no-ip.org/aion/ si hai sa ne intalnim pe un joc foarte complex si foarte captivant !
Te astept !
PS: Toti participantii la beta vor beneficia timp de o luna de cont premium !

| Navros a răspuns:

Aion ( care e free pe oficial de ceva vreme ), 9 dragons... si mai uite-te si pe mmohut.com

| IliuTZA_5884 a răspuns:

World of Warcraft, Metin2, 4Story

| WhiteSempai a răspuns:

Iti recomand sa incerci Aion 4.0 multi zic ca e mult mai tare decat WoW. Intra si decide :http://na.aiononline.com/en/

| Denytzuul1999 a răspuns:

Sall...ai putea incerca metin 2, RuneScape, Kaball sau league of legend