| C94 a întrebat:

Buna!Imi puteti spune,va rog,ce program trebuie sa instalez pentru a putea corecta greselile de scriere in lima romana intr-un document Word?Multumesc!

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nici unul.Setează doar pe limba română.Ar trebui să aibă şi dicţionarul în office.Succes

| C94 explică (pentru DeyCj):

Cateodata cand sa corecteze un text in limba romana imi spune ca nu este instalata sau uneori nu imi corecteaza nimic, nici macar cuvintele scrise intentionat gresit! O sa ma descurc eu pana la urma, multumesc pentru raspuns.

| DeyCj a răspuns:

Poate trebuie să instalezi dicţionarul în ro.Acuma m-am prins.cu mult drag te ajut, la fel cum va ajut pe toţi pe aici.Succes

| razy09 a răspuns:

Era o aplicatie Auto Correct Contemporan. Face treaba buna.