| coosmin24 a întrebat:

Cum pot intra in posesia unu program care corecteaza greselile de scriere dintr-un document text din world.am auzit ca exista. unde il gasesc.mersi:X

2 răspunsuri:
| karellen a răspuns:

Trebuie sa selectezi check spelling and grammar și highlight misspelled words in Word din options

| Im.GIulee a răspuns:

Exista in word. Trebuie doar sa selectezi limba in care scrii, trebuie sa fie undeva pe jos unde sunt si accesoriile de aranjat pagina sau la tools thinking Select language happy Sper ca te-am ajutat