| IzabellaLove a întrebat:

imi spuneti va rog cum sa-mi sterg fb? Iar daca am sters fb pot sa fac pe aceeasi adresa de mess pe care a fost facut primul facebook alt cont nou?happy

Răspuns Câştigător
| Roliii a răspuns:

Intra pe fb=>dai pe sageata aia in jos=>dai pe help=>scrie :"delete account" si dai pe prima intrebare care iti va aparea acolbillyla al 2-lea paragraf ultimele 3 cuvinte sunt subliniate si dai pe ele=>dai delete account unde scrie acolbillyin primul chenar trebuie sa scrii parola de la fb in al2-lea un cod si dai okay. Daca nu te mai loghezi pe contul tau actual de fb in 2 saptamani, se va sterge definitiv. Poti sa-ti faci cont nou daca ai alta adresa de mess sau daca astepti 2 saptamani (numai daca nu vrei alt cont de mess)

5 răspunsuri:
| nutsa a răspuns:

Il poti dezactiva, dar nu si sterge.Din setarile contului.

| andrei1237 a răspuns:

Dai in partea dreapta sus la Setari la Sterge Cont.Si nu, nu iti merge cu aceeasi adresa de mess.

| ClauditaSmile a răspuns:

Da poti sa iti faci cont cu aceeasi adresa de mess.
http://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account

| Sweet155 a răspuns:

Uite apesi aici si dupa te descurci tu https://www.facebook.com/help/delete_account da poti sa iti faci cont nou pe aceeasi adresa.Bye,bye!

| Geo4 a răspuns:

Nu merge
happy