| DariaSofia95 a întrebat:

Imprimanta mea nu mai scoate. Tus are, am verificat si cablurile, e totul in regula. Am si reinstalat-o si nimic. Dau print si nici macar nu ia foaia, ramane muta laughing Imprimanta e HP LaserJet 1018 ( Hewlett Packard ). Ce sa fac? Am nevoie urgenta de ea! dau funda!

Răspuns Câştigător
| acnaib20 a răspuns:

Buna! E posibil sa fie infundata iar pentru a fi curatata trebuie dusa la un centru pentru curatarea imprimantelorwinking.Am avut si eu probleme cu imprimanta si doar asa a mers;

3 răspunsuri:
| JusTLiVe a răspuns:

Si eu am avut la fel dar la mine, am incarcat tusul si tot nu mergea am lasat-o deschisa vreo 10 min si dupa mergea.Se intampla ori de la tus, laser, bureti sunt multe situatii.

| DariaSofia95 explică:

Am rezolvat. Problema era ca driverele nu corespundeau cu windowsul. Am descarcat alte drivere compatibile iar acum nu mai am probleme.

| ROBERT9 a răspuns:

Trebuie sa inlocuiesti laserul. Trebuie sa iei unul nou, asa se mai strica